Loading
Hakkımızda
Güvene Dayalı Ulusal ve Uluslararası Başarı

Graınturk Tarım A.Ş. 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, ulusal ve uluslararası platformda tarımsal emtia ticareti alanında faaliyet göstermektedir. 2021 yılında Özova Hububat Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti, Platinyum Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. ve Graın Tarım ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’ yi bünyesine katmış ve böylece İstanbul Levent’ te bulunan ofis, Hatay Kırıkhan'da bulunan fabrikalar, tesisler ve  deneyimli kadrosu ile sektörde rekabet gücünü arttırmıştır.

Devamını Oku
Başkanın Mesajı
Değerli
Paydaşlarımız

Hepimiz bir hayalin, bir idealin izinden giderek bugün olduğumuz yere geldik. Köklerimizden aldığımız güç ve maneviyatla kimliğimizi oluşturduk. Çiftçi ve öğretmen bir ailede büyüdüm. Hayat görüşüm ve gelecekle ilgili düşüncelerim de bu sayede oluştu.

Devamını Oku
Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Kaliteli ham maddeye erişim Graınturk’ün en önemli misyonu olmakla beraber; üretici ve tüketicileri şeffaf koşullarda güvenle buluşturmak, her zaman çözüm odaklı bir şirket olarak müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli ve ekonomik şekilde cevap vermek, sürdürülebilir bir büyüme ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlayarak üreticilere katma değer yaratmak şirket misyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası arenanın emtia piyasalarında aktif rol alan, ülke ekonomisine katma değer yaratan, yenilikçi ve lider bir kuruluş olmak Graınturk’ün vizyonunu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz