Loading

Özova Tarım Sezonu Açtı - 25.05.2021 İskenderun Post

Türkiye’de tarım sektörünün en seçkin markaları arasında bulunan Özova Group, doğa ve çevre dostu tesisleriyle kendi sektöründe ilkleri hayata geçirmeyi sürdürüyor. Tarım sektöründe bölgemizin ve Türkiye’nin gururu olan Özova Group Sezonu sembolik fiyatla alıma başladı.

Hatay’ da tarım üzerine lider şirketlerinden Özova Group sahibi Yönetim Kurulu Başkanı Murat İçcan dün itibariyle buğday alımını başlattıklarını duyurdu.

Murat İçcan; Çiftçiler Özova Group’tan memnuniyetini açıklayarak, hasadın kaliteli ve verimli geçme temennisinde bulundular. Özova Group’dan yapılan açıklamada, bölge insanının en temel geçim kaynaklarından birinin tarım olduğunu ve buğdayın da bölge için son derece önem arz ettiği belirtildi. Özova Group, her yıl olduğu gibi bu yılda ilk buğday hasadını aldı ve tüm çiftçilerin bereketli bir hasat dönemi geçirmelerini diliyorum.” Açıklamasında bulundu.

Mete İçcan; ” Her hasat döneminde bölgenin ilk ürününü sembolik bir rakamla alıyoruz, yine Ova çiftçisinin yüzünün gülmesini diliyor, Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan ilk ürün alımı için kolları sıvadık. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.