Loading

Bakan Bekir Pakdemirli’den Özova Grup'a Ziyaret - 24.05.2021 Hatay Vatan

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla geldiği Hatay’da Amik Ovası’nda gerçekleştirilen buğday hasadına katılarak, Kırıkhan’da faaliyetlerine devam eden Özova Group yönetim kurulu başkanı Murat İçcan’a da ziyarette bulundu.

Buğday hasadı sonrasında TMO ürün alım merkezine giden Pakdemirli burada incelemelerde bulunarak üreticilerle sohbet etti. Daha sonra Adalar mahallesindeki Baraj Takviye tesisinde incelemelerde bulunduktan sonra dönüşte Özova Grup Lisanslı Depoculuk tesislerine ziyarette bulundu.

“Yaptığımız doğru işler sayesinde, Türkiye’de ilk defa bu yıl ekilen alanlarda azalış yok, artış var.” diyen Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, beraberindeki Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, Hatay Milletvekilleri, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi, Abdulkadir Özel ve Hatay Valisi Rahmi Doğan, Ziraat Odası Başkanımız Mehmet Çelik, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ve beraberindeki daire başkanlarından oluşan heyet Fatih Kaya, Çagatas Maraş ,Gökhan Gürbüz TMO İskenderun Şube Müdürü Suat Ünlü Şube Müdür Yardımcıları Yunus Sertoğullarından ve Sinan Yan ile birlikte Özova Group yönetim kurulu başkanı Murat İçcana ziyarette bulunarak, Özova Group’un lisanslı deposunu ve USK’da incelemelerde bulunup hayırlı ve bereketli sezon geçirmesi dileğinde bulundu.

Özova Grup yönetim kurulu başkanı Murat İçcan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür edip Bakan Pakdemirli’ye plaket verdi.