basak

 

Graınturk Tarım Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yerli ve ithal tüm tarım ürünleri ve yem hammaddelerinin ithalat, ihracat ve ticareti ile demir-çelik ticareti ve enerji projeleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Firmamız çalışmış olduğu tüm sektörlerde kurmuş olduğu sağlam ve güvene dayalı ticari ilişkilerle, kısa sürede ülkemizde ve uluslararası arenada lider ticaret firmalarından birisi olmuştur. Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile tedarikçisinden müşterisine kadar güven kaynağı olan, verdiği sözü yaptığı işlerle kanıtlayan öncü bir şirket olmanın inancı ile hareket etmektedir.

İstanbul ve Ankara’daki ofisleri ile, Türkiye’nin tüm limanlarında, tarım ürünleri ve emtia ticaretine yönelik faaliyetlerini, disiplinli, güvenilir ve sözünde duran iş ortaklarımız ve müşterilerle sağlam ve uzun soluklu kurulmuş ilişkiler çerçevesinde başarı ile devam ettirmektedir. Disiplinli, ilkeli, tutarlı ve bilinçli bir dış ticaret politikası izlemesi sonucunda da yurtdışı piyasalarda kısa sürede saygın bir yer edinmiştir.